Informační deska

Dotace na Informační systém HELIOS

 

Strategické řízení metodou „Six Sigma“

SIX SIGMA: Ve spolupráci se Západočeskou univerzitou v Plzni, katedrou průmyslového inženýrství a managementu aplikujeme na proces svařování strategické řízení metodou „ Six Sigma“. Projekt by nám měl odhalit slabiny v procesu a přinést zlepšení, jak ve snížení výroby neshodných kusů, lepší koordinace celého procesu, ale také snížení nákladů. Projekt je realizován na provozovně Bystřice u Benešova v období duben – srpen 2013.

 

Certifikace systému pro normy ISO TS 16 949

ELKO se připravuje na novou certifikaci systému pro normy ISO TS 16 949, která specifikuje požadavky na systém managementu kvality výrobců dílů pro automobilový průmysl. Certifikace proběhne v červenci 2013.

 

Informační systém HELIOS ORANGE

ELKO Nový Knín, v.d. od 1.1.2013 plně využívá nový informační systém „HELIOS ORANGE“  na řízení všech činnosti od nákupu materiálu až po expedici výrobků a fakturaci.

 

Provádíme externí 3D měření

 

Pořad Černé ovce

Dne 4.5.2009 odvysílala Česká televize pořad Černé ovce, kde zveřejnila výsledky hodnocení kvality skládacích schůdků v nezávislém a objektivním testu časopisu TEST (vydavatel Občanské sdružení spotřebitelů TEST).  

 
 
Dodavatel portálového řešení QCM, s.r.o.